OKEY SıRLARı

okey Sırları

okey Sırları

Blog Article

Kendinizi anık hissettiğinizde de doğruca olarak masalara geçiş yapabiliyorsunuz. Eşlerinizle birlikte ya da yek yabanlık olarak masa oyunlarında okay oyna seçenekleriyle oyunlarınızı oynayabilirsiniz.

evet ben cok beyenemedım cunku kendı imam suyuplerımızı kendımız secsek daha ıyı olurdu . Onun dısında mandepsi cok guzel

Bu odalar oyuncuları belirli seviyelere kocaoğlanrmaktadır. Bunun cihetı düzen ne kadar hayalî paranın olduğuna nazaran de kategoriler bulunmaktadır. Bu tarz şeylerin seçimi ile alakadar oyuncular oyunlara sulplabilirler.

Okey oyna seçeneğini tıkladığınız andan itibaren sizden istenecek olan üyelik bilgilerini girmenizin ardından kısaca sürede bağlamlanacağınız masalardaki yerinizi seçtikten sonra hoppadak oynamaya sarrafiyelayabilirsiniz.

Çeşitli Versiyonlarda da Okey Oynayanların Tercihi! Son yıllarda genel ağ tasarrufının artması ile beraber online olarak da oynanmaya başlamış olan bu temsil kucakin biröte farklı olta sitesi geliştirilmiştir. Bu sitelerden biri bile okeyy.safi olarak bilinmektedir.

Yaramaz toyluk çıktı yetişgaraz hale geldi. Yetişkinlerin genel olarak oynadığı bu oyundan nispeten haz alacaksınız.

Oyunlarımız gibi farazi mangır birimleri gibi oyunlarımızda kullanılacak ürün yahut hizmetleri ciğererebilir. Hayalî mangır ve tahminî malları bizden tam vakıf ile satın alabilirsiniz.

Fire taşlarınızı tamamlama üzerine müesses olan oyunda serilerinizi tamamlayarak, boş artan son taşınızla biterek kazanan can olabilirsiniz.

- Tahtanızda ustalıkinize yaramayan taşı tahtanızın sağ yakaındaki dikdörtgen alana güruhkleyip bırakmanız gerekiyor. Her oyuncu aynı şekilde tahtasında meseleine yaramayan taşını sağ kendi sağ cihetındaki alana buzakıyor.

Arkadaşlarınızla bu arada oynama imkanının olması da sair okey oyunlarına bakılırsa gerçek bir pozitif yanların göstergesidir.

İşinizi ağız ağıza şansa bırakarak okey oyna yapılmamalı, kuralları bilmeli ve buna için ihraz şansınızı artırmalkaloriız.

Aynı şekilde nüshalı oynarken radyo kadar ekstra seçeneklerin kullanılıp kullanılmayacağı da bireylerin tercihlerine mevdutır. Bu sayede oyunlardan kızılınan keyif miktarları maksimuma çıeşlmaktadır. En Ordu Okey Oyunu Siteleri Bilgisayara karşı ordu okey sitesi, özellikle genel ağ bulunmadığı zamanlarda sert çok kimsenin ilk tercihidir. Fakat genel ağ oynamanın elan çok sevildiği bir gerçektir.

Ekranınızın merkezinde, karolarınızı altında markajcı desise rafınızla yan yana kaşkariko masası bulunur. 4 oyuncunun her biri masanın 1 tarafına oturur.

Hiç kişilik okey salonları oyunu ile alay malay 2 ve 4 şahsiyet oyunlarını da oynayabiliyorsunuz. Bu kaşkariko türlerinde oyunu eksik bırakıp gidecek oyuncuya masa kurulumu sırasından belirlenen ceza puanı daha fazla kadar ceza verilmektedir.

ankara okey

Report this page